کد پخش موزیک با ابزار پخش (play,stop,…) - بزرگترین سیستم خدمات وبلاگ نویسان

با سلام. با خواندن عنوان این مطلب حتما متوجه شده اید که کدی که امروز به شما معرفی می کنیم چیست و چه کارایی دارد. اول از همه باید بگوییم نویسنده ی این کد سرکار خانم مهسا ادیب می باشد. ما از ایشان دعوت به همکاری با ایران جاوا را کرده ایم. امیدواریم که دعوت ما را بپذیرند تا بتوانیم با دست پر تری به درخواست های شما بینندگان محتدم پاسخ دهیم. اما برویم سراغ اصل مطلب. این کد به گونه ای عمل می کند که تمامی ابزار های لازم از قبیل پخش، عقب و جلو بردن آهنگ، تنظیم صدا و… دارد و در جایی کوچک و با محیط گرافیکی بی نظیر باعث شده وجود این ابزار را در بسیاری از سایت ها و وبلاگ های فارسی زبان ببینیم. پس با ما همراه باشید.

 

عمل کرد کد در مرورگرها (نرم افزار های تماشای سایت) 

نگارشمرورگرعمل می کند/نمی کند
7.0Internet Explorerعمل می کند
3.0Mozilla Firefox (beta)عمل می کند
9.0Netscapeعمل می کند

 

متن کد: 

<object style="border: 3px solid " height="46" width="147" classid="clsid:6BF52A52-394A-11D3-B153-00C04F79FAA6"> <param name="volume" value="100"><param name="Url" value="Sound-Address"> <param name="enableContextMenu" value="-1"> <param name="rate" value="1"> <param name="balance" value="0"> <param name="currentPosition" value="0"> <param name="defaultFrame" value> <param name="playCount" value="1"> <param name="autoStart" value="-1"> <param name="currentMarker" value="0"> <param name="invokeURLs" value="-1"> <param name="baseURL" value> <param name="mute" value="0"> <param name="uiMode" value="full"> <param name="stretchToFit" value="0"> <param name="windowlessVideo" value="0"> <param name="enabled" value="-1"> <param name="fullScreen" value="0"> <param name="SAMIStyle" value> <param name="SAMILang" value> <param name="SAMIFilename" value> <param name="captioningID" value> <param name="enableErrorDialogs" value="0"> <embed src="Sound-Address" stretchtofit="true" loop="true" enablecontextmenu="false" showcontrols="true" height="165" width="135" name="WMP1"> </embed></object>

 

یک: در متن کد به جای عبارت های "Sound-Address" آدرس فایل موزیکی که می خواهید در سایت یا وبلاگتان پخش شود را وارد کنید. توجه داشته باشید که برای مثال اگر موزیکی در کامپیوتر خود داشته باشید نمی توانید آن را برای دیگران بگذارید مگر آنکه آن را آپلود کنید.

دو: پس از انجام مرحله ی اول کد را در جایی که می خواهید نمایش یابد قرار دهید.

نکته: اگر می خواهید موسیقی مورد نظر شما، به طور خودکار پخش نشود، در جایی که عبارت autoStart با رنگ قرمز مشخص شده است، به جای -1، عدد 0 را وارد کنید.  

 

نظر یادتون نره